سامانه استخدام

فرصت‌های شغلی در گروه صنعتی مسینا

اگر به استعداد و خلاقیت خود باور دارید، به جمع ما بیایید

به تیم ما ملحق شوید…

گروه صنعتی مسینا، با ایجاد محیطی خلاق، پویا و صمیمی، در سایۀ تعهدات سازمانی و مسئولیت های اخلاقی در تلاش است امکان خلق آینده‌ای درخشان را برای همه آنان که به توانمندی های خود ایمان دارند فراهم نماید و در فضایی با تکیه بر تخصص و علاقمندی های فردی و همچنین مهارت های مدیریتی با استفاده از جدیدترین دستاوردهای روانشناسی سازمانی و علوم رفتاری، به اثربخشی هرچه بیشتر و خلاقانه‌تر در بخش منابع انسانی دست یابدنقش شما در این گروه از لحظۀ ورودتان آغاز خواهد شد برای تغییر سبک زندگی تان و تحقق «همه برای یکی و یکی برای همه» مبارزه کنید و بهترین ها را با تمام وجود لمس کنید. شاید یکی از مهمترین نقاط قوت ما، روحیۀ مسئولیت‌پذیری در برابر اعضاء و تعهد به عملکرد و کار گروهی است که آن را پذیرفته‌ایم و در آن پذیرفته شده‌ایم. ما خود را عادت داده ایم تا تنها در مسیر بردی دوطرفه گام برداریم.

messina_inside-1-2

فرصت های شغلی در کلیه برندهای گروه صنعتی مسینا

کارشناس فروش و مذاکره

به منظور توسعه فعالیت‌ها و تکمیل تیم فروش از افراد خلاق و توانمند در حوزه‌ی اصول و فنون مذاکره و برقراری ارتباط با مشتری دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان این شغل می بایست توانایی تجزیه و تحلیل و پاسخ‌گویی صحیح و جهت دار در جایگاه یک مشاور را داشته باشند.

مدیریت ترویج و توسعه برند

طرح ریزی فرآیندهای تبلیغاتی با اثربخشی روانی، تولید محتوا و تدوین استراتژی های فروش به همراه مدل سازی هویت برند در شبکه های اجتماعی و راهکارهایی در جهت کشف بازارهای جدید و تحلیل پتانسیل های فروش در مناطق مختلف جغرافیایی از جمله فعالیت های این جایگاه می باشد.

کارشناس تحلیل منطقه

توان پذیرش ماموریت های برون سازمانی و منطقه ای به منظور بررسی وضعیت و صلاحیت متقاضیان نمایندگی، تهیه و تنظیم گزارشات آماری در خصوص تحلیل موقعیت و توسعه مدل فروش در مناطق مختلف جغرافیایی و تسلط بر اصول و فنون مذاکره از جمله مواردی است که در این ردیف شغلی تعریف شده است.

کارشناس بازاریابی و فروش Voice

ساماندهی سیستم های وفاداری مخاطبان از جمله سرویس باشگاه مشتریان در این مجموعه و مدیریت کلیه فرآیندهای مذاکره و مشاوره تلفنی در خصوص برطرف نمودن سوالات و مشکلات مخاطبان از جمله فعالیت های این موقعیت شغلی می باشد.

گرافیست

اجرای کلیه ملزومات تبلیغاتی، گرافیک صفحات وب و نظارت بر عملکرد چاپ در کمپین تبلیغاتی و طراحی هایی در زمینه گرافیک محیطی و بصری در حیطه عملکرد چنین جایگاهی قرار گرفته است.

کارشناس بازاریابی دیجیتال

تمامی کمپین های تحت وب و فرآیند سئو در چنین جایگاهی تدوین و اجرایی خواهد شد. ایمیل مارکتینگ و کنترل پنل های ارتباطی در دنیای مجازی و همچنین تحلیل عملکرد بازاریابی تحت شبکه های اجتماعی نیز در حیطه وظایف چنین ردیفی قرار گرفته است.

کارشناس حسابداری مالی

تنظیم، کنترل و ثبت اسناد در سیستم مالی، توانایی دراصلاح حساب‌ها، کنترل تنخواه داران، رسیدگی به اسناد و ممیزی فاکتورهای واصله و اسناد و هزینه‌های پرداختنی، از جمله وظایفی است که متناسب با آنها مهارت های لازم در این ردیف شغلی احراز خواهد شد.